X
 
 

توانایی و خدمات سازه های فلزی صفا

 

شركت سازه هاي فلزي صفا و ماشين آلات صنعتي صفا در سال 1385 با هدف ساخت انواع سازه هاي فولادي صنعتي ؛ شركت سازه های فلزی صفا هم اكنون در زمينه هاي ساخت و سازه هاي صنعتي و ديگر انواع سازه هاي فولادي ، جرثقيل هاي سقفي و دروازه اي و دكل هاي مخابراتي ، راديو تلويزيوني و انتقال نيرو در حال فعاليت ميباشد.

 

اين شركت در سالهاي 1382 و 1383 موفق به صدور خدمات فني و مهندسي و اجراي پروژه هاي صنعتي در كشورهاي اروپايي و خاور ميانه گرديد و اينك در راستاي بي نياز نمودن كشور عزيزمان از واردات تير آهنهاي بال پهن سنگين ، اقدام به طراحي و توليد انبوه اين مقاطع در خطوط توليد كاملا اتوماتيك با استفاده از جوشهاي زير پودري نموده و اميدوار است در سالهاي آتي بتواند منشا خدمات ارزنده تري براي صنعت كشور و نام ايران باشد.

آبرا

فعالیت جدید شركت سازه هاي فلزي صفا و ماشين آلات صنعتي صفا در زمینه جرثقیل مربوط به اخذ نمایندگی فروش شرکت آبرا ترکیه می باشد.شرکت آبرا از تولیدکنندگان به نام انواع وینچ و جرثقیل و مونوریل و لیفتراکهای دستی با مشخصات گوناگون می باشد که از محصولات این شرکت در زمینه ساخت جرثقیلهای تولیدی شركت سازه هاي فلزي صفا و ماشين آلات صنعتي صفا استفاده خواهد شد.

لمنس

علاوه بر شرکت آبرا فعالیت دیگر شركت سازه هاي فلزي صفا و ماشين آلات صنعتي صفا در زمینه جرثقیل مربوط به اخذ نمایندگی فروش شرکت لمنس هلند می باشد.شرکت لمنس از تولیدکنندگان به نام انواع وینچ و جرثقیل و مونوریل و لیفتراکهای دستی با مشخصات گوناگون می باشد که از محصولات این شرکت در زمینه ساخت جرثقیلهای تولیدی شركت سازه هاي فلزي صفا و ماشين آلات صنعتي صفا استفاده خواهد شد.

H.S (تير آهنهاي بال پهن)

  • فولاد مصرفی در کليه مقاطع بنا برسفارش از نوع ST-44 , ST-37­ , ST-52, می باشد .
  • جوش مورد استفاده با استفاده از دستگاه های جوش زير پودری تمام اتوماتيک انجام شده و مطابق استاندارد D1.1 , WPS - AWS و تائيد شده از سوی مهندسين مشاور مختلف در پروژه های نفت و گاز می باشد.
  • فيت های مکزيمم مختلف ارائه شده در جدول هر مقطع با استفاده از روش تتنش های مجاز مطابق آيين نامه ايران (مبحث دهم) و در حالت نيروهای خالص محاسبه گرديده است .
  • بعد جوش های ارائه شده محاسباتی بوده ومحاسبه آن بر اساس شرايط متوسط با و الکترود در پايه E60 و ظرفيت برشی ماکزيمم مقطع معادل صورت گرفته است .
  • ابعاد مقطع به گونه ای انتخاب شده است که مقطع حاصل در گروه مقطع فشرده با جان غير لاغر قرار گيرد .

 


 
دی ان ان